Колекційно-експозиційна ділянка «Сад ароматів» розташована в центральній частині ботанічного саду поруч з улюбленим місцем відпочинку відвідувачів – тінистою дубовою алеєю. Тут зібрані рослини із запашними квітами або листками – вони чудово доповнюють наше сприйняття новими почуттями, спогадами і відчуттями, їх можна торкнутися рукою і відчути їх п’янкий аромат. Це надзвичайний, чарівний куточок, повз який не проходять наші відвідувачі. Він розташований поруч з колекцією пряно-смакових рослин, проте його ландшафтний дизайн кардинально відрізняється від існуючої колекції.
Генофонд рослин «Саду ароматів» становить понад 110 таксонів. В основу концепції створення експозиції «Сад ароматів» покладено три складові: аромат, декоративність, безперервне квітування. При створенні цієї ділянки використані декоративні ароматичні рослини, що мають приємний аромат та квітують від ранньої весни і до пізньої осені. При доборі рослин враховували їх висоту і габітус, забарвлення суцвіть, листків і пагонів, час та тривалість квітування, ароматичність надземної частини і життєвий цикл пряних трав. З ґрунтопокривних рослин в Саду ароматів використані кілька видів чебреців; з низькорослих – котяча м’ята закавказька для створення бордюру; з середньорослих однорічних рослин – васильки звичайні, перила, чорнобривці, чорнушка дамаська та посівна; із багаторічних – гісоп, материнка, рута, кануфер, полини Людовіка та австрійський, лаванда, різні види шавлій. З високорослих рослин були використані монарда, кореопсис великоквітковий, ельсгольція Стаунтона, вітекси священний і китайський. У 2016–2017 роках експозиція поповнена магноліями, чубушниками, будлеями, бузком сахалінським, флоксами та численними сортами троянд, м’яти, дзвоників і гейхер. Прекрасним доповненням до гами кольорів та аромату саду є петунії, тютюн запашний, календула, алісум, чорнобривці.
Для деревних вітексів священного і китайського, що були інтродуковані як перспективні лікарські та харчові рослини, особливо цінним є те, що вони квітують з середини серпня до кінця вересня, коли інших квітучих рослин мало. Гісоп лікарський – згадується у Біблії, здавна відомий як цілюща та медоносна рослина. У «Саду ароматів» використано три сорти гісопу з різним забарвленням суцвіть та термінами квітування. Вважається, що аромати календули і чебрецю – допомагають відновити фізичні сили, м'ята – підтримує у серці любов, аромат лаванди і котячої м’яти – дарує відчуття щастя.
За період функціонування у «Саду ароматів» з’явились мережа доріжок з твердим покриттям, сонячний годинник, затишні куточки з лавками для відпочинку та декоративна альтанка, з якої відкривається чудовий краєвид на Гірський сад. Феєрія кольорів і форм різноманітних рослин, представлених у Саду ароматів, буде значно посилюватися магічним міксом їх ароматів, даруючи можливість розслабитися і відпочити від суєти і турбот.